Apartmá Elegance

Apartmá Elegance je komfortně zařízený byt 4+kk o velikosti cca. 80 metrů čtverečních, který je vhodný i pro početnější skupinu nebo dvě rodiny s dětmi… maximální kapacita apartmánu Elegance je 8 lůžek + 2 postýlky… Oddělené ložnice dostatečně zajišťují soukromí. Nachází se v 1.patře a má atypický, nově zařízený interiér, moderně vybavenou kuchyň s jídelním koutem. obývací pokoj, dva dětské pokoje a ložnici. Z přilehlé terasy se zahradním posezením je překrásný výhled do přírody a na náš rybník.

Samozřejmostí je Free WiFi internet a LED TV.

Apartmá Elegance – komfortní a atypicky zařízený byt s terasou v prvním nadzemním podlaží    ( byt 4+kk )

Cena od

2 490 Kč

Apartmá Standard

Nejoblíbenější a nejobsazovanější z apartmánů je apartmá Standard. Je to pravděpodobně kvůli houpačce, kterou mají děti hodně v oblibě… Čtyřlůžkový prostorný apartmán s možností jedné přistýlky o velikosti cca. 70 metrů čtverečních se nachází ve 2. patře vily. Ze společného schodiště vedou do jednotlivých apartmánů samostatné vstupy, které zaručují soukromí. Vše je nově a  atypicky zařízené. V apartmánu je i plně vybavená kuchyně s jídelnou, která je součástí obývacího pokoje. Ložnice – manželské dvoulůžko je oddělené závěsem… K ložnici přilehlý balkón s posezením nabízí překrásný výhled do přírody, v zimě pak na lyžařskou sjezdovku. Moderní koupelna je vybavena sprchovým koutem. Vstup do koupelny je z chodby i z ložnice.

Samozřejmostí je Free WiFi internet a LED TV.

Apartmá Standard – komfortně a atypicky zařízený prostorný apartmán s balkónem na druhém poschodí…

Cena od

1 990 Kč

Apartmá Economy

Nejideálnější ubytování pro pár je právě v apartmánu Economy (před modernizací pod názvem Tourist). Nejmenší z apartmánů, přesto dostatečně prostorný, je ideální i pro 3-4 člennou rodinu s dětmi. Je zrekonstruovaný takzvaně “od podlahy”… Nová moderní koupelna je asi tou nejdůležitější změnou k většímu komfortu. Na první pohled zaujme i více druhů osvětlení a interiér laděný do skandinávské bílé barvy. Ke spaní je manželské dvoulůžko a jedno samostatné lůžko. V případě pobytu čtyřčlenné rodiny je možné využít přistýlku rozložením pohodlného gauče nebo pro miminka připravíme dětskou postýlku s povlečením. Součástí apartmánu je plně vybavený kuchyňský kout s jídelnou. Schodiště do apartmánu je bezpečné a má nerezové zábradlí. Schody jsou pohodlné, nicméně je třeba se schody počítat při balení kufrů… To se Vám pak odmění překrásným výhledem jen a jen do přírody jako z rozhledny! 🙂

Samozřejmostí je Free WiFi internet a LED TV.

Apartmá Economy – zcela nově vybudované, komfortně a atypicky zařízené apartmá na třetím poschodí…

Cena od

1 990 Kč

Karavan Fendt a minikemp

K dispozici máme na konci zahrady i rodinný karavan Fendt Opal, ideální pro pár nebo rodinu s dětmi. Ceny karavanu jsou stejné, jako u apartmánu Economy.

Pro ty, kteří by chtěli přijet s vlastním karavanem nebo obytným vozem, nabízíme dvě stání s přípojkou elektřiny i vody. V ceně jsou i služby jako například vyhřívaný bazén, zahradní koupelna, zahradní kuchyně s možností grilování.

Pro bližší informace nás kontaktujte nebo rezervujte zde www.bezkempu.cz/3318

Cena od

1 490 Kč