VILA ANNA - Apartmány v srdci Valašska

Objevte kouzlo relaxace... celoročně máme v provozu privátní Wellness - luxusní vířivku a infrasaunu.

 

Vířivka je ideální pro rodiny s dětmi (2 + 2), nebo max. 3 dospělé osoby a jedno dítě do 12 let! Teplota vody je v rozmezí od 35 do 38°C, dle přání se dá nastavit na požadovanou teplotu. Čistotu vody zajišťuje externí bazénová  písková  filtrace.   Mezi  jednotlivými  návštěvníky vířivky jsou dostatečné časové sanitární přestávky... Hydromasáž zlepšuje krevní oběh, zmírňuje napětí svalů a odstraňuje stres. Je to vodní pohlazení, které hýčká Vaše tělo a uvolňuje mysl. Tento jedinečný zážitek s ozdravnými účinky zažijete pouze ve vířivce. Pocit únavy a vyčerpanosti zmizí a mezitím se ramena, záda, kříž a nohy uvolní. V neposlední řadě posiluje koupel ve vířivce produkci endorfinu, hormonu  štěstí,  který  tlumí bolest.  Naše  vířivka  disponují zařízením nejen pro hydromasáž, ale i pro tzv. doplňkovou terapii. K účinkům hydromasáže přidáváme aromaterapii a chromoterapii. Chromoterapie je metoda, která vychází z toho, že barvy ovlivňují náladu člověka. 

 

 

Infrasauna je určena pro dvě osoby. Teplota se dá také nastavit dle přání, max. však na  65°C. Je vyrobena z kvalitního dřeva kanadského jedlovce a obsahuje karbonová topidla, která lidské tělo dokážou rovnoměrněji prohřát. Pobyt v infrasauně je to nejlepší, co můžete udělat pro své zdraví. Nejen, že vám pomůže v klidu relaxovat, ale blahodárně působí i na vaše zdraví. Vlnová délka infrazářiče je 6 - 16 micrometrů a tak splňuje nejpřísnější směrnice EU.

 
vířivka / Vila Anna
infrasauna
infrasauna
 
 
 
VILA ANNA wellness                                                                                                              ideální pro rodiny s dětmi...                                                                  www.vila-anna.com