VILA ANNA - Apartmány v srdci Valašska

Odpočiňte si od městského shonu a denního hluku, vezměte své děti do přírody...

 

Zimní i letní sezona 2020 proběhla naplno a věříme, že všichni ubytovaní hosté byli spokojení. Právě teď je ideální doba na objednání pobytu v zimní sezoně 2021, kdy věříme, že už nebude nouzový stav a vládní nařízení. Pokud přemýšlíte nad Vánočním dárkem, máme pro vás jednoduché řešení! Obdarujte své bližní vánočním voucherem s neomezenou platností. Hodnotu voucheru si můžete určit sami. U těchto voucherů vám garantujeme nezdražení... Věříme, že nám dáte za pravdu, že je to bezpečnější než se přetlačovat při nákupech v obchodních centrech.

Volných kapacit máme dostatek, jako každou zimu nabízíme za příznivých sněhových podmínek přímo před vilou menší lyžařský vlek zdarma. zapůjčení bobů a sání, pomoc s instruktáží Vašich dětí nebo možnost adrenalinové jízdy na sněžném skútru. Taktéž i v následující sezoně budeme upravovat běžkařský, 700 metrů dlouhý okruh, takže běžky s sebou. 

Jsme potěšeni, že jste navštívili naše oficiální stránky www.vila-anna.com a doporučujeme jejich podrobné prohlédnutí. Zvláště doporučujeme zhlédnout všechna videa pro lepší představu okolí, samotného objektu, ale i vnitřních prostor. a vybavení. V části "Rezervace" naleznete i platný ceník a příplatkové služby. 

Na telefonním čísle + 420 607 058 864 jsme Vám kdykoliv k dispozici, rádi Vám poskytneme další informace. Na viděnou v Lušové... Kopečtí   

 

Natočeno dronem dne 13.6.2020 ve 12 hodin s laskavým dovolením ubytovaných hostů...

 

 
apartmá Elegance
apartmá Standard
apartmá Economy
 
 
 
VILA ANNA wellness                                                                                                              ideální pro rodiny s dětmi...                                                                  www.vila-anna.com